ویژه: >>>>> نصب تولبار اختصاصی انجمن ::.. کلیک کنید ..:: <<<<<
تالار گفتمان ایرانیان - توافقنامه ثبت نام

به تالار گفتمان ایرانیان خوش آمدید...

با سپاس از اينکه انجمن ما را جهت مشاهده و فعالیت انتخاب کرده ايد.

قانون شماره 1) کاربران مي بايست در هنگام ارسال مطالب و پيغامهاي خود از يک عنوان مناسب برای موضوع های خود استفاده نمايند.
قانون شماره 2) لطفاً در هنگام ارسال مطلب، ابتدا انجمن مناسب را انتخاب کرده سپس اقدام به ارسال موضوع نمایید.
قانون شماره 3) در صورتي که مايل به ارسال مطلبي از يک سايت ديگر مي باشيد، منبع آن را ذکر نماييد. در صورتي که مطلب يا موضوع مذکور نوشته شده توسط شخص خاصي بود نام وي را ذکر نماييد.
قانون شماره 4) لطفاً از ساخت بيشتر از يک حساب در سايت خودداري فرماييد. در صورت مشاهده بيشتر از يک حساب از طرف يک کاربر، دسترسي وي به انجمنها قطع خواهد شد.
قانون شماره 5) مسئوليت تمامي فايلها و يا تصاوير كه از طريق انجمن رد و بدل مي شوند بر عهده كاربر فرستنده مي باشد.
قانون شماره 6) تمامي کاربران مي بايست در هنگام ثبت نام در انجمن، از کلمات مناسب جهت استفاده در نام کاربري خود استفاده نمايند. همچنين پس از عضويت امكان لغو عضويت توسط كاربر و يا مدير وجود نخواهد داشت.
قانون شماره 7) در صورت مشاهده هر گونه بي احترامي به كاربران ديگر و مديران و مسئولان سايت با كاربر مربوطه برخورد خواهد شد و در صورت لزوم دسترسي وي به انجمنها قطع خواهد شد.
قانون شماره 8) در هنگام ساختن امضا و ایجاد تاپیک جدید از تبليغات تجاري (سايت) خود و ديگران خودداري نماييد. محلي در انجمن ساخته شده است که شما مي توانيد از آن جهت تبليغ سايت و کارهاي خود استفاده نماييد.

با خواندن اين قوانين شما مسئوليت رفتار و ارسالهاي خود را در سايت به عهده خواهيد گرفت. در صورتي که از قوانين مذکور حمايت نکنيد (در صورت امكان) به شما اخطار داده خواهد شد و در صورت تکرار دسترسي شما به انجمن قطع خواهد شد.

عدم اجابت این قوانین ممکن است به تعلیق حساب کاربری شما و یا ممنوعیت دائم از دسترسی شما به این انجمن بیانجامد.

با اميد به اينکه با به کارگيري قوانين انجمن بتوانيم رضايت شما کاربر گرامي را جلب کنيم. به اميد ساعات خوش در هنگام مشاهده اين انجمن براي شما.

با عضویت شما در این انجمن و ادامه این مرحله شما با قوانین بالا و موارد دیگری که مدیریت تعیین کرده است موافقت می‌کنید. آیا این موارد را قبول دارید؟ انتخاب پوسته: